- NAV k 12-říj-26EUR 114,0452 WK: 113,27 - 119,93
- 1 den změny NAV k 12-říj-26EUR 0,14(0,12%)
- Morningstar Rating
Výkonnost
- Růst hypotetických 10 000
- Diagram
Tato tabulka uvádí výkonnost produktu jako procentuální ztrátu nebo zisk za rok za posledních 10 let v porovnání s jeho referenčním indexem. Může vám to pomoci posoudit, jak byl produkt v minulosti spravován, a porovnat jej s jeho referenčním indexem.
| 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Celkový výnos (%) EUR | 1,5 | 3,8 | -4,9 | 9,9 | 2,2 | 2,3 | -14,0 | 7,9 | 2,6 | 5,4 |
Benchmark omezení 1 (%) EUR | 5,1 | 3,8 | -2,6 | 10,1 | 3,2 | 2,6 | -16,0 | 8,7 | 3,3 | 6,1 |
Uvedené hodnoty se vztahují k výkonnosti v minulosti. Výkonnost v minulosti není spolehlivým ukazatelem výkonnosti v budoucnosti. Trhy by se v budoucnu mohly vyvinout velmi odlišně. Může vám to pomoci posoudit, jak byl fond v minulosti spravován
Výkonnost se uvádí na základě čisté hodnoty aktiv (NAV) s reinvestovaným hrubým výnosem tam, kde je to relevantní. Návratnost vaší investice se může zvýšit nebo snížit v důsledku kolísání výměnných kurzů měn, pokud je vaše investice provedena v jiné měně, než jaká byla použita ve výpočtu výkonnosti v minulosti. Zdroj: Blackrock
"Klíčová rizika
Základní údaje
Čistá aktiva fondu k 12-říj-26 | EUR 145 727 547 |
|---|---|
Datum spuštění fondu | 19-srp-15 |
Základní měna fondu | EUR |
Benchmark omezení 1 | 75% Barclays Pan Euro Agg Bond (Euro Hedged)/25% MSCI Europe (Euro Hedged) |
Počáteční poplatek | 5,00% |
Management Fee | 1,25% |
Výkonnostní poplatek | 0,00% |
Minimální následná investice | USD 0,00 |
Sídlo | Lucembursko |
Správcovská společnost | BlackRock (Luxembourg) S.A. |
Uhrazení | Datum obchodu + 3 dny |
Dálnopis Bloomberg | B92G GR |
Datum spuštění třídy akcií | 19-srp-15 |
|---|---|
Měna třídy akcií | EUR |
Třída aktiv | Pevný výnos |
Klasifikace SFDR | Článek 8 |
Částky průběžných poplatků | 1,57% |
ISIN | LU1271725100 |
Minimální počáteční investice | USD 5 000,00 |
Použití příjmů | Kumulativně |
Regulační struktura | UCITS |
Kategorie dle Morningstar | EUR Cautious Allocation |
Frekvence obchodů | Denně, předem stanovené ceny |
SEDOL | BYRFWL0 |
Vlastnosti portfolia
Počet podílů k 30-zář-26 | 450 |
|---|---|
Beta 3 roky k 30-zář-26 | 1,114 |
Modifikovaná durace k 30-zář-26 | 4,29 |
Efektivní durace k 30-zář-26 | 4,21 |
WAL na nejhorší k 30-zář-26 | 5,30 |
Směrodatná odchylka (3 roky) k 30-zář-26 | 5,83% |
|---|---|
Výnos do splatnosti k 30-zář-26 | 3,50 |
Vážený průměrný výnos do splatnosti k 30-zář-26 | 3,36% |
Vážená průměrná splatnost k 30-zář-26 | 5,30 |
Ukazatel rizik
Rating
Podíly
Rozpisy expozic
Cenotvorba a burza
| A2 | EUR | 114,04 | 0,14 | 0,12 | 12-říj-26 | 119,93 | 113,27 | LU1271725100 |
| Class A2 Hedged | CZK | 1 271,60 | 1,59 | 0,13 | 12-říj-26 | 1 330,98 | 1 256,44 | LU1433515993 |
1 to 2 of 2
Správci portfolia

Scénáře výkonnosti strukturovaných retailových investičních produktů a pojistných produktů s investiční složkou
Nařízení EU o strukturovaných retailových investičních produktech a pojistných produktech s investiční složkou (PRIIPs) předepisuje metodiku výpočtu a zveřejňování výsledků čtyř hypotetických scénářů výkonnosti týkajících se toho, jak se produkt může chovat za určitých podmínek, a jejich zveřejňování na měsíční bázi. Uvedené údaje zahrnují veškeré náklady samotného produktu, ale nemusí zahrnovat veškeré náklady, které zaplatíte svému poradci nebo distributorovi. Údaje neberou v úvahu vaši osobní daňovou situaci, která může rovněž ovlivnit, kolik získáte zpět. Výnos z tohoto produktu závisí na budoucí výkonnosti trhu. Budoucí vývoj trhu je nejistý a nelze jej přesně předvídat. Uvedené nepříznivé, umírněné a příznivé scénáře ilustrují použití nejhoršího, průměrného a nejlepšího výkonu produktu, který může zahrnovat vstup z benchmarku/zástupce za posledních deset let.
- 2025
- 2024
- 2023
- 2022
- 31. 8.
- 31. 7.
- 30. 6.
- 31. 5.
- 30. 4.
- 31. 3.
- 28. 2.
- 31. 1.
| Scénáře | Pokud odejdete po 1 roce | Pokud odejdete po 3 letech | |
|---|---|---|---|
Minimální Není garantována žádná minimální návratnost. Mohli byste přijít o část svých investic nebo o všechny. | |||
Stresový Kolik byste mohli získat zpět po úhradě nákladů Průměrný výnos každý rok | 7 700 EUR -23,0% | 6 900 EUR -11,6% | |
Nepříznivý Kolik byste mohli získat zpět po úhradě nákladů Průměrný výnos každý rok | 8 070 EUR -19,3% | 8 260 EUR -6,2% | |
Umírněný Kolik byste mohli získat zpět po úhradě nákladů Průměrný výnos každý rok | 9 720 EUR -2,8% | 9 880 EUR -0,4% | |
Příznivý Kolik byste mohli získat zpět po úhradě nákladů Průměrný výnos každý rok | 10 610 EUR 6,1% | 11 220 EUR 3,9% | |
Charakteristiky udržitelnosti
Charakteristiky udržitelnosti poskytují investorům specifické netradiční metriky. Společně s dalšími ukazateli a informacemi umožňují investorům vyhodnotit finanční prostředky s ohledem na určité charakteristiky z oblasti životního prostředí, společenské odpovědnosti a řádné správy. Charakteristiky udržitelnosti neuvádějí aktuální nebo budoucí výkonnost ani nepředstavují potenciální profil rizika a odměňování fondu. Jsou poskytovány pouze pro transparentnost a informační účely. Charakteristiky udržitelnosti by neměly být zvažovány osamoceně nebo izolovaně, jsou spíše jedním typem informací, který mohou investoři při hodnocení fondu zvážit.
Metriky nenaznačují, zda budou faktory ESG do fondu začleněny nebo jakým způsobem. Není-li v dokumentaci fondu uvedeno jinak a není-li to zahrnuto do investičního cíle fondu, metriky nemění investiční cíl fondu, ani neomezují jeho investiční prostor, přičemž neexistuje žádný indikátor, že ESG nebo investiční strategie nebo vylučovací hodnocení zaměřené na dopad budou fondem přijaty. Více informací o investiční strategii fondu naleznete v prospektu fondu.
Prohlédněte si metodologii MSCI, na níž jsou založeny charakteristiky udržitelnosti, prostřednictvím odkazů níže.
Hodnocení Fondu MSCI ESG (AAA–CCC) k 18-zář-26 | AA |
|---|---|
Skóre kvality MSCI ESG (0–10) k 18-zář-26 | 7,57 |
Globální klasifikace fondů Lipper k 18-zář-26 | Mixed Asset EUR Flexible - Global |
Vážený průměr uhlíkové náročnosti MSCI (Tun CO2E/$ M PRODEJ) k 18-zář-26 | 101,39 |
Pokrytí MSCI ESG v % |
|---|